The following 534 SBL players are ECF defined adults and have played in the current or past seasons:
Player | Club | Ratings |
| Standard | Rapid |
---|
Roger FT Abayasekera | Not assigned | s2155, * | r? |
RM Peter JE Ackley | Not assigned | s2138, A | r2155, D |
FM James R Adair | Reading | s2410, E | r2545, * |
Michael J Adams | Guildford | s1503, * | r1428, * |
Aanya Adhikarir | Crowthorne | es7 | r1008, A |
Graham P Alcock | Not assigned | s1793, A | r1930, C |
Trevor Aldridger | Woking | s1443, E | r? |
Alice Amosr | Guildford | s1100, * | r1150, * |
Vitaly Amosr | Guildford | s1548, * | r1563, * |
Frans G Anderssonr | Sandhurst | s1863, * | r? |
Matthew N Anderton | Not assigned | s? | r2403, * |
Graham Andrewsr | Woking | s1668, B | r1623, D |
IM Simon T Ansell | Not assigned | s2430, C | r2373, * |
Rudi Antonius | Fleet & Farnborough | s1593, * | r? |
David J Archerr | Godalming | s1420, B | r1345, * |
Christopher J Archer-Lockr | Reading | s2005, D | r1938, D |
Alistair Archiebaldr | Basingstoke | s1293, * | r? |
GM Keith C Arkell | Not assigned | s2443, A | r2470, D |
Philip Ashr | Fleet & Farnborough | s1698, E | r? |
Roy E Ashmoredeceased | Basingstoke | s1683, * | r? |
Alec J Aslettr | Sandhurst | s1900, * | r? |
Dev Atarar | Guildford | s1593, D | r1626, E |
Omeet J Atarar | Guildford | s2005, D | r1960, E |
Arjun Babberr | Crowthorne | s1293, * | r1248, D |
Ethan Bains-Gillespie | Not assigned | s1825, * | r1848, * |
Victor J Ballardr | Reading | s1428, B | r? |
Andrew D Banksr | Fleet & Farnborough | s1480, E | r1375, D |
Emily Banksr | Fleet & Farnborough | es25 | r1008, D |
Isobel Banksr | Fleet & Farnborough | es3 | r783, D |
Amir Baradar | Godalming | s1023, * | r1240, * |
Steven R Barfoot | Fleet & Farnborough | s? | r? |
Serena Barker-Lomax | Guildford | s1045, * | r1225, * |
Alfredo Barquinr | Camberley | s1743, D | r? |
IM Michael J Basman | Not assigned | s2251, D | r2238, D |
James Beckinsale | Not assigned | s1585, * | r1495, * |
Peter A Beldausr | Basingstoke | s1383, E | r? |
Douglas A Bennett | Not assigned | s1968, * | r? |
Sam Benthamr | Guildford | s1608, * | r1758, * |
Ross Bentley-Davies | Reading | s? | r1488, E |
Ian G Berryr | Woking | s1615, D | r? |
Orr Bezalely | Not assigned | s1293, * | r1285, * |
Shwetal Bhattr | Basingstoke | s1285, D | r? |
Alan G Bicer | Godalming | s1660, C | r? |
Radha Billorer | Crowthorne | s? | r1105, * |
Christian Bing | Not assigned | s1480, * | r1510, * |
Jesse Binmore | Not assigned | s? | r1218, * |
Neil Binney | Camberley | s948, * | r1000, * |
Gordon G Birchr | Camberley | s1503, C | r1383, * |
Henry Blackham | Not assigned | s1165, * | r? |
Neville Blackie | Not assigned | s2058, E | r1990, * |
Liam Blancr | Basingstoke | s2118, D | r? |
Sven Boldr | Guildford | s1060, * | r1098, * |
Frank A Bonseyr | Basingstoke | s1593, D | r? |
Almeo Bontigaor | Basingstoke | s1885, * | r? |
Vladimir Bovtramovicsr | Woking | s1911, A | r1750, C |
Paul Boydr | Basingstoke | s1698, * | r? |
David Bradley-Brock | Not assigned | s1925, C | r? |
Neil A Bridger | Camberley | s2133, D | r? |
RM Chris Briscoe | Guildford | s2156, D | r2148, * |
Magnus Brodie-Cooperr | Camberley | s940, F | r? |
Samuel Brooke | Not assigned | s? | r955, * |
Edison Brownr | Basingstoke | s? | r1383, C |
Roy A Brownr | Reading | s1570, * | r? |
G Robin W Browne | Not assigned | s1728, E | r? |
Michael Buchanr | Guildford | s1645, * | r? |
IM Graeme N Buckley | Not assigned | s2380, D | r2403, * |
Keith Buckley | Not assigned | s? | r? |
Jonathan G Burch | Guildford | s1885, * | r? |
Anthony W Burcham | Fleet & Farnborough | s1765, D | r? |
Greg Burninghamr | Sandhurst | s1728, E | r? |
Mark Carew | Woking | s? | r? |
Bob Castler | Woking | s1398, * | r? |
Jamie Catarinor | Fleet & Farnborough | s858, F | er44 |
Serhan Celebir | Guildford | s1800, * | r? |
Nevil Chan | Not assigned | s1974, B | r2140, * |
Timothy J Chapman | Basingstoke | s1773, C | r? |
David Chartersr | Woking | s1570, C | r? |
Kuhan Chellappah | Not assigned | s1728, * | r? |
James I Chiltonr | Basingstoke | s1893, C | r? |
Pavlos Chrysidis | Reading | s1848, * | r1765, * |
Jonathan Clarkr | Crowthorne | s? | r708, F |
Wayne Clark | Not assigned | s1983, * | r? |
Brandon GI Clarke | Crowthorne | s2506, A | r2470, D |
James Clarker | Sandhurst | s1892, C | r1728, D |
Christine Coatesr | Crowthorne | s1338, E | r1300, * |
Ken Coatesr | Crowthorne | s2041, C | r2043, E |
James Coleman | Not assigned | s2290, * | r? |
William F Coles | Not assigned | s1908, E | r? |
Paul S Collisr | Godalming | s1543, A | r? |
Blair N Connellr | Sandhurst | s2234, C | r2313, * |
Bernard Cooke | Basingstoke | s1848, * | r1848, * |
FM Paul S Cookseyr | Guildford | s2358, C | r? |
Malcolm H Cooperr | Farnham | s1818, B | r1743, F |
Paul Cooperr | Guildford | s2028, D | r? |
George Cornishr | Sandhurst | es42 | r1023, * |
Dan Cornwellr | Godalming | s1623, D | r? |
Jonathan Coxr | Godalming | s1968, C | r? |
Mark Crossr | Crowthorne | s1848, D | r? |
Jurica Cule | Not assigned | s1570, * | r? |
Charles Currie-Aird | Godalming | s1023, * | r1113, * |
Tim Cutterr | Sandhurst | s1510, E | r1518, * |
George Cwajnar | Farnham | es124 | r1638, F |
Harrison Cwajnar | Farnham | s1443, F | r978, D |
Max Cykiert | Not assigned | s1480, * | r1638, * |
Peter Daveyr | Crowthorne | s1668, * | r? |
Laura Davidsonr | Sandhurst | s1743, D | r1705, * |
John G Davisdeceased | Woking | s1518, E | r1743, * |
Timothy Davisr | Farnham | s1990, B | r1796, D |
David V Deaner | Reading | s1803, C | r? |
Rudra Debnathr | Crowthorne | s1285, * | r1345, * |
Subrata Debnathr | Crowthorne | s? | r1120, * |
Alain S Dekker | Camberley | s1795, * | r? |
Ian Deswarte | Guildford | s1885, C | r1833, * |
Aayush Dewanganr | Crowthorne | s1788, A | r1848, C |
Kumar Dixit | Camberley | s1975, * | r? |
Henry Dormanr | Godalming | s1555, * | r1563, * |
Nick Driverr | Guildford | s1750, D | r1713, * |
Reenan Jacob Du Toit | Not assigned | s1900, C | r1923, * |
Harvey Duckersr | Crowthorne | s2080, C | r? |
Richard Dulley | Not assigned | s1540, C | r? |
Neil J Dunlop | Basingstoke | s1833, B | r1855, * |
Paul D Dupre | Not assigned | s1968, B | r1833, D |
Ilan Dwekr | Reading | s1675, C | r1720, * |
Jon M Eckert | Farnham | s1828, A | r? |
Chris Eliadisr | Woking | s1503, E | r1698, F |
Graham Elkes | Guildford | s1578, * | r1863, * |
David Ellingtonr | Crowthorne | s? | r1143, * |
Roger Emersonr | Guildford | s2185, D | r? |
Michael English | Fleet & Farnborough | s1390, E | r? |
John Ewens | Farnham | s1953, * | r? |
Colin Fellr | Crowthorne | s1623, E | r1548, * |
Joseph Fennell | Not assigned | s1525, * | r1405, * |
Julian Fernandes | Not assigned | s745, * | r? |
Steve Foister | Reading | s? | r? |
William J Foo | Not assigned | s2185, * | r2073, * |
Michael P Fossr | Woking | s1533, C | r? |
James Foster | Not assigned | s2058, * | r? |
Timothy Fosterr | Guildford | s1930, D | r1960, * |
Geoffrey Foxonr | Bracknell | s1510, D | r1795, F |
Alexander Freeland | Crowthorne | s2057, C | r1874, * |
Angus J French | Not assigned | s1975, C | r2283, E |
Clive A Frostickr | Farnham | s2148, B | r2155, E |
Helen M Frostickr | Farnham | s1683, D | r? |
Mark J Fulleylover | Godalming | s1713, D | r? |
Sebastian E Galerr | Guildford | s2118, B | r2005, D |
Alexander Galliano | Crowthorne | s2358, * | r? |
Adit Gandhi | Not assigned | s1255, * | r1353, * |
Ardash Arun Ganeshbabur | Crowthorne | s1413, D | r1578, C |
Tanvi Gatner | Crowthorne | s1308, * | r1308, E |
Matthew P Georger | Reading | s2148, C | r2104, D |
Philip Gethingr | Fleet & Farnborough | s1473, * | r1173, * |
Robin Glynne-Jones | Not assigned | s1128, D | r? |
Ganeshbabu Gnanagurusamyr | Crowthorne | s1990, * | r1945, D |
George Godfreyr | Crowthorne | s1150, * | r1375, * |
Abeer Gogiar | Crowthorne | s1523, A | r1548, A |
FM Alex Goldingr | Guildford | s2395, C | r2255, C |
James Golding | Not assigned | s2065, D | r2020, * |
William Golding | Not assigned | s1900, C | r1843, E |
Felipe Goodmanr | Sandhurst | s1188, * | r1338, * |
GM Stephen J Gordon | Not assigned | s2538, A | r2530, C |
GM Daniel W Gormally | Not assigned | s2522, A | r2628, * |
David Grahamr | Basingstoke | s1863, D | r? |
Russell G Granatr | Farnham | s2260, B | r2350, C |
Matthew Grayr | Godalming | s1855, D | r1788, E |
George DA Greenr | Crowthorne | s1825, C | r1893, * |
FM Harry Griever | Farnham | s2376, A | r2230, E |
Meri Grigoryan | Sandhurst | s2155, D | r2065, D |
Thomas Groves | Not assigned | s1495, * | r1255, * |
Michael J Gunnr | Guildford | s1623, D | r1607, E |
Jintian Guor | Guildford | s1473, D | r1499, A |
Paul Hackman | Basingstoke | s2073, * | r? |
Kevin Halmkanr | Bracknell | s1563, E | r1578, * |
Robert Hamilton | Crowthorne | s1938, * | r? |
Andrew JC Hammond | Not assigned | s2298, * | r2268, * |
Siwei Hanr | Godalming | s1293, * | r1353, * |
IM Craig A Hanley | Sandhurst | s2515, * | r? |
Jim Hanson | Reading | s1818, * | r? |
Edward Hargreavesr | Woking | s1645, C | r? |
Steve Harleyr | Camberley | s1728, C | r? |
Mia Harris | Crowthorne | s1540, * | r1615, * |
Harriet Haslehurstr | Crowthorne | s1668, C | r? |
Peter Hassonr | Farnham | s2073, D | r? |
Paul D Hatchett | Reading | s1983, * | r? |
Kevin F Hawkins | Sandhurst | s1600, B | r1548, * |
Sebastian Hayr | Guildford | s1510, * | r? |
WFM Louise Headr | Crowthorne | s2159, C | r2068, B |
GM Mark L Hebden | Not assigned | s2519, A | r2588, B |
WFM Sarah N Hegarty | Sandhurst | s2185, * | r2110, * |
Michael Hemming | Basingstoke | s1187, B | r1173, * |
Alan Hemmingsr | Camberley | s1593, * | r1615, * |
David Hemmingsr | Camberley | s1518, E | r1375, * |
Victor A Hernandezr | Woking | s1413, * | r? |
David Herringr | Crowthorne | s1735, E | r1765, * |
Luke Hersov | Not assigned | s? | r? |
David F Hill | Not assigned | s2088, D | r? |
Luke Hill | Not assigned | s? | r? |
Nikolai Hinterreither | Not assigned | s1900, * | r1908, * |
James P Holland | Crowthorne | s2380, D | r2425, F |
Russell Hoper | Guildford | s1413, E | r1480, E |
Paul Hopper | Not assigned | s1870, * | r? |
Peter J Horlockr | Godalming | s1705, A | r1555, C |
GM David WL Howell | Sandhurst | s2733, C | r2673, D |
Kai Howell-Din | Guildford | s1068, * | r1375, * |
Michael Howsemanr | Godalming | s1525, C | r? |
Danny Hunt | Not assigned | s2133, * | r? |
Roger D Huxtable | Camberley | s1293, * | r? |
Ilham Ibrahimlir | Crowthorne | s1105, D | r1060, D |
Stein Ingolfsrudr | Reading | s1825, E | r? |
Alexander Jelicic | Not assigned | s1848, * | r? |
Peter Jewellr | Godalming | s1420, C | r? |
Chenyu Jiangr | Crowthorne | s1120, F | r1090, * |
Raina Jithendrar | Guildford | s1675, C | r1551, B |
Derek R Johnsonr | Crowthorne | s2013, C | r? |
Nye Johnson | Not assigned | s850, * | r? |
Lloyd Jolley | Not assigned | s1369, E | r1503, * |
Alan B Jones | Reading | s1750, * | r? |
GM Gawain CB Jones | Not assigned | s2635, C | r2802, E |
H. Trevor Jonesr | Guildford | s1723, B | r1916, C |
Steven Jonesr | Basingstoke | s2342, A | r2320, D |
Mark Josser | Sandhurst | s2260, C | r2275, * |
Robert Jurjevic | Guildford | s1600, D | r1638, * |
Nikhil Kadambadir | Sandhurst | s1900, E | r1833, * |
Slavik Kalinowskir | Sandhurst | s1908, * | r? |
Nikos Kallitsisr | Reading | s2073, D | r? |
Sam Kamminr | Guildford | s1780, D | r1698, * |
Shane Karunakaranr | Guildford | s993, E | r1300, D |
Eesha Kaurr | Sandhurst | s1188, * | r1180, * |
Ivor H Kellyr | Camberley | s1548, D | r1608, * |
James Kinghamr | Crowthorne | s1240, * | r1263, * |
Andrew Kirbyr | Crowthorne | s1743, E | r1773, D |
Raimund Klein | Not assigned | s1905, D | r2013, * |
Colin Knight | Basingstoke | s1713, E | r? |
Stuart Knoxr | Reading | s1945, C | r? |
Barry A Kocanr | Basingstoke | s1653, B | r? |
Witold Koreywor | Reading | s1555, B | r? |
Jai Kotharir | Woking | s1626, A | r1671, A |
Panagiotis Kotsiopoulosr | Crowthorne | s1810, E | r1818, C |
Danny Kovicdeceased | Woking | s1930, D | r1653, * |
Thanos Kyriakopoulosr | Crowthorne | s? | r1030, F |
Robin Lackdeceased | Woking | s1390, E | r? |
GM Bogdan Lalicr | Sandhurst | s2425, B | r2523, B |
Peter Dragan Lalic | Not assigned | s2244, D | r? |
Peter Larwood | Not assigned | s1908, C | r1810, * |
Jack Laurence | Guildford | s1390, * | r1353, * |
Andrew Laurillard | Guildford | s1443, * | r1533, * |
Xavier Laurillard | Guildford | s1563, * | r1600, * |
Sam Lawrence | Sandhurst | s1368, * | r1398, * |
Maurice E Lawsonr | Reading | s2073, C | r1968, * |
Scott Leadbetter | Camberley | s1608, C | r1525, * |
Gabriele Lentini | Not assigned | s1368, * | r1315, * |
Paul Lewis | Not assigned | s1488, * | r? |
David Lilwallr | Bracknell | s1383, C | r1360, E |
Sai Kaushik Lingar | Crowthorne | s? | r873, * |
Erik W Lister | Not assigned | s1578, * | r? |
Jon D Lloyd | Not assigned | s1833, D | r? |
David Longr | Farnham | s1240, E | r? |
Michael J Lordr | Godalming | s1608, C | r1600, F |
James Lover | Crowthorne | s1698, D | r1563, D |
Harry Lovegrover | Crowthorne | es77 | r1368, * |
Jayden Lu | Godalming | s? | r1120, * |
Justin Lu | Godalming | s1473, * | r1563, E |
Emmanuel Lumsdenr | Farnham | s1233, F | r1060, E |
Robert G Lydiardr | Guildford | s2193, D | r2118, E |
Colin J Lyner | Camberley | s1885, C | r1713, C |
Robert Maguirer | Woking | s2043, D | r? |
Saatvika Mahesh | Crowthorne | s1533, * | r1420, * |
Philip Makepeace | Not assigned | s2193, C | r2163, * |
Rajat Makkar | Reading | s2308, A | r2263, B |
Eric Malantar | Fleet & Farnborough | s1930, E | r1803, * |
Eryl Malantar | Fleet & Farnborough | s1908, C | r1918, A |
Lewis Mallettr | Woking | s1585, D | r? |
Jackie Malton | Guildford | s1263, * | r1218, * |
Geoffrey Marchant | Not assigned | s1953, D | r2005, * |
Andrew SG Marleyr | Crowthorne | s1833, * | r? |
Mike W Marlow | Camberley | s1923, D | r? |
WIM Susan Y Maroroa | Not assigned | s2245, * | r2065, * |
Michael Marshallr | Godalming | s1390, C | r1278, * |
IM Andrew D Martinr | Guildford | s2238, E | r? |
Matthew M Masanir | Guildford | s1825, D | r1668, * |
Adam Matthewsr | Basingstoke | s1323, D | r? |
Alec Matthewsr | Guildford | es98 | r1338, F |
Edward Matthewson | Reading | s1945, C | r? |
Edward Mayner | Basingstoke | s1075, * | r1293, * |
Patrick J McCabe | Not assigned | s1728, * | r1705, * |
Aidan McCormack | Sandhurst | s? | r1173, F |
Sandy A McCubbinr | Camberley | s1503, E | r1555, * |
Simon Lee McCulloughr | Sandhurst | s2155, D | r2035, * |
John N McDonaldr | Camberley | s1870, D | r? |
Barry McDonnell | Not assigned | s1158, * | r? |
Derek P McGovern | Not assigned | s1799, B | r1855, * |
Paul McKeown | Not assigned | s2050, * | r2065, * |
Matthew McLachlanr | Fleet & Farnborough | s1795, D | r1968, E |
Ian S McLeodr | Sandhurst | s1908, E | r1743, * |
Mark Mcleod | Reading | s1570, C | r1600, * |
Luke WT McMathr | Bracknell | s1758, E | r? |
William McMathr | Bracknell | s1593, D | r1510, D |
Chris J McSheehyr | Fleet & Farnborough | s1716, D | r1720, E |
George Mearsr | Guildford | s1735, * | r1855, * |
Krishna N Mehendale | Not assigned | s1645, C | r? |
Jessica Mellorr | Guildford | s1892, A | r1683, * |
James Mendes | Guildford | s1435, * | r? |
Isabelle Merrimanr | Guildford | s1263, * | r1293, * |
Rob Merrimanr | Guildford | s1795, C | r1698, E |
Lateefah Messam-Sparks | Not assigned | s1863, * | r? |
Russell Mildon | Not assigned | s? | r1833, * |
Brian G Millisr | Bracknell | s1683, C | r? |
Dima Minko | Not assigned | s? | r2050, * |
FM Vladimir Minko | Not assigned | s2583, * | r2350, * |
Alastair Mitchell-Bakerr | Reading | s1908, E | r? |
Yuvam Mittalr | Crowthorne | s1150, * | r1180, * |
FM Richard Mladekr | Sandhurst | s2403, C | r? |
Christian Montanarir | Farnham | s1675, * | r? |
Jose Montesr | Basingstoke | s1593, * | r? |
James Moodyr | Reading | s1720, * | r1698, * |
Paul Moodyr | Reading | s970, * | r? |
Terry Moody | Not assigned | s1293, * | r? |
Michael J Morganr | Guildford | s1915, C | r? |
Michael Mourar | Godalming | s1803, E | r1728, * |
JW Ian Murray | Not assigned | s1585, * | r? |
John Naylor | Not assigned | s2178, C | r2230, F |
Mo Negargarr | Basingstoke | s1833, E | r? |
Luke Nelsonr | Godalming | s2013, D | r1968, * |
Charlie Nettletonr | Not assigned | s2151, B | r2035, D |
Robin Nettleton | Not assigned | s1469, C | r1443, * |
James Newr | Crowthorne | s1338, * | r1390, * |
Roger Newmanr | Farnham | s1450, D | r1630, E |
Daniel Noel | Reading | s? | r1840, * |
WCM Dinah M Norman | Crowthorne | s1698, C | r? |
CM Kenneth I Norman | Crowthorne | s2125, D | r? |
Sam Normanr | Guildford | s? | r1315, * |
Alan D Norton | Not assigned | s1323, * | r1330, * |
WFM Petra Nunnr | Guildford | s2043, B | r1945, B |
Gary P O'Gradyr | Godalming | s1915, D | r1593, * |
Patrick K O'Mara | Not assigned | s1758, B | r1615, F |
Tom C O'Neill | Not assigned | s1510, A | r1431, B |
George O'Tooler | Guildford | s2298, D | r? |
Ben Ogunsholar | Camberley | s2230, C | r? |
Michael Pager | Reading | s1608, * | r? |
Dennis Parkinsonr | Fleet & Farnborough | s1323, E | r? |
Trevor Passby | Reading | s1780, D | r1735, * |
Niam Patel | Not assigned | s1180, * | r1263, * |
Nick JA Pelling | Bracknell | s1795, * | r? |
Rajasekhar Pentakotar | Basingstoke | s1998, D | r1990, * |
Benjamin Perryman | Not assigned | s1608, * | r1660, * |
Christopher Perryman | Not assigned | s1615, * | r1615, * |
GM Nicholas Pertr | Sandhurst | s2598, A | r2673, * |
Joseph Edward Petrie | Sandhurst | s1473, * | r1248, F |
Felicity Pettitr | Guildford | s1473, B | r1495, * |
Lawrence Pettitr | Guildford | s1263, E | r? |
Catherine Phamr | Sandhurst | s1315, D | r1495, C |
Clemence Phamr | Sandhurst | s1615, A | r1578, A |
Graham P Phillips | Basingstoke | s1525, * | r? |
Yasmin Phillips | Basingstoke | s1278, * | r1195, * |
RM Adrian O Pickersgill | Camberley | s1960, C | r1953, * |
Robert S Pigeonr | Crowthorne | s1510, C | r1698, * |
Glen Plantr | Farnham | s1450, * | r? |
Jeremy Plattr | Bracknell | s1443, F | er125 |
Richard J Porter | Sandhurst | s1645, * | r1660, * |
James Pothecaryr | Farnham | s1645, C | r1735, D |
IM Nigel E Povahr | Guildford | s2283, B | r? |
Dominic T Pozzo | Not assigned | s1563, * | r? |
Abhishek Pradhanr | Farnham | s1810, D | r1735, * |
Rohan Preecer | Crowthorne | s918, E | r955, E |
Gwilym Pricer | Godalming | s2125, B | r2080, * |
Liam C Price | Sandhurst | s? | r? |
Alan K Punnettr | Guildford | s2103, C | r2170, * |
Colin Purdonr | Crowthorne | s2088, A | r2148, C |
Benjamin Joseph Purton | Not assigned | s2208, D | r2260, * |
Anna Purvis | Not assigned | s1653, * | r? |
Nehan Radiar | Sandhurst | s1570, * | r1510, * |
FM Jovica Radovanovicr | Sandhurst | s2275, B | r2365, A |
Csilla Rajeev-Lazarr | Crowthorne | s1293, C | r1270, A |
Seyon Rajeez-Lazarr | Crowthorne | s1570, B | r1548, B |
Eshitha Rameshr | Crowthorne | s1180, D | r1261, A |
Pradeep Raor | Crowthorne | s1240, F | r? |
Shree Raor | Crowthorne | s1398, B | r1429, B |
Pascoe Rapaccir | Guildford | s1773, D | r1503, F |
John Rawlinsonr | Not assigned | s1623, * | r? |
Michael F Redmondr | Reading | s1825, B | r? |
Sid Redstone | Not assigned | s? | r1158, * |
Iain Reever | Godalming | s1720, C | r1480, * |
Luke Remus Elliott | Not assigned | s1825, E | r1848, D |
IM Thomas E Rendler | Sandhurst | s2410, C | r2478, F |
CM Mark C Rich | Not assigned | s2241, B | r? |
John Richardsonr | Reading | s1750, C | r? |
GCM Keith B Richardsondeceased | Camberley | s1960, * | r? |
Kevin D Richardsonr | Farnham | s2148, D | r? |
Andrew MJ Robbings | Not assigned | s1975, C | r? |
FM Peter T Roberson | Sandhurst | s2483, B | r2511, D |
David Llewelyn Robertsr | Bracknell | s2058, D | r? |
Frank S Robertsr | Woking | s1600, E | r? |
R John Roperr | Reading | s2043, D | r? |
CM Daniel B Rosen | Not assigned | s2020, A | r? |
Mike Russellr | Woking | s1488, E | r? |
Raymond Ryan | Not assigned | s1465, * | r? |
Muhammad Saadr | Sandhurst | s1443, C | r1488, B |
Zafar Ullah Saadr | Sandhurst | s955, * | r1053, * |
WIM Gulnara Sachsr | Godalming | s2193, * | r? |
Jonathan Sachsr | Godalming | s1983, * | r? |
Zachary Salvinir | Reading | s1870, * | r? |
Tim Sanders | Not assigned | s? | r1390, E |
Aman Sangha | Not assigned | s1203, * | r? |
Veer RG Sanjeevr | Crowthorne | s1255, * | r1398, * |
IM Gediminas Sarakauskas | Guildford | s2500, D | r2298, E |
Zivile Sarakauskiene | Guildford | s2118, * | r2095, * |
Kshitij Saxenar | Sandhurst | s1518, * | r1495, * |
Keith Scottr | Woking | s1473, E | r? |
Ian Searler | Bracknell | s1548, D | r1615, * |
William Sellersr | Crowthorne | s1188, E | r1188, D |
Simon C Sellickr | Bracknell | s1563, A | r1540, E |
Aniruddha Sen | Not assigned | s? | r1285, * |
Donald Seyfriedr | Farnham | s1683, E | r? |
John Shaddickr | Basingstoke | s1623, E | r? |
Ian W Sharper | Farnham | s2178, D | r? |
Daniel Shekr | Crowthorne | s1746, A | r1771, A |
Kim Shekr | Camberley | s1263, D | r? |
David Shepherd | Not assigned | s2035, * | r1840, * |
Katherine M Shepherd | Not assigned | s1945, * | r1975, * |
Julien M Shepleyr | Guildford | s1971, A | r1960, D |
Ngadi Sherpar | Fleet & Farnborough | s1800, D | r? |
Gonzalo Shoobridger | Woking | s1675, E | r1705, * |
Hristo Shtinovr | Godalming | s1593, E | r1593, * |
Michael PF Singletonr | Basingstoke | s1983, D | r? |
Anand Siththaranjanr | Crowthorne | s1345, * | r1458, * |
Hamish Sloanr | Camberley | s1540, C | r? |
Paul Sloaner | Camberley | s2088, D | r? |
Yuriy Slobodyuk | Camberley | s1764, C | r? |
Michael R Smart | Not assigned | s1908, D | r? |
W Colin Smeatonr | Fleet & Farnborough | s1585, E | r1525, * |
Adrian Smithr | Basingstoke | s1398, * | r? |
Ewart J Smithr | Basingstoke | s1668, D | r? |
George Smith | Not assigned | s1225, * | r? |
Martin Christof Sommerr | Camberley | s1818, * | r? |
Gerald Somovidis | Not assigned | s? | r1158, * |
Daniel A Sparkes | Not assigned | s1915, F | r? |
John Speechleyr | Woking | s1075, E | r? |
Yashasvini Sreeramr | Crowthorne | s1578, * | r1705, * |
Nikhil Srivastava | Not assigned | s708, * | r? |
Robin Stace | Godalming | s1345, * | r? |
David Stallan | Crowthorne | s1413, * | r? |
Robert Starley | Not assigned | s2158, A | r2103, C |
James N Staytr | Reading | s1930, C | r? |
Beatrice Steele | Not assigned | s1630, * | r1315, E |
James AB Stevenson | Not assigned | s2114, C | r? |
RM Philip M Stimpson | Godalming | s1983, A | r1885, * |
Ivan Stipcevicr | Basingstoke | s2013, E | r1998, * |
Boris Stoyanovr | Sandhurst | s1608, C | r1548, B |
Viktor Stoyanovr | Sandhurst | s2335, A | r2194, A |
Connor Sturge | Camberley | s1705, E | r? |
Kevin Sturge | Camberley | s? | r? |
Ben Sturtr | Guildford | s1675, E | r1653, E |
IM Alberto Suarez Realr | Guildford | s2485, D | r2395, * |
Dren Suljevic | Not assigned | s? | r? |
Kanishka Suriarachchir | Crowthorne | s? | r1105, A |
Moksha Suriarachchir | Crowthorne | s1060, E | r1424, A |
Remi GJ Tailleuxr | Reading | s2065, C | r2043, * |
George Taphouser | Crowthorne | s1195, * | r1360, D |
Adam Tarlingr | Guildford | s1720, C | r1613, B |
Ray Tarlingr | Guildford | s1923, D | r1803, D |
Peter K Tartr | Camberley | s1968, C | r2020, D |
Shawn Tavaresr | Reading | s2163, * | r? |
Harry Taylorr | Guildford | s1765, * | r1668, D |
Mark V Taylorr | Crowthorne | s1833, B | r1968, F |
David Thomasr | Camberley | s1765, E | r1390, * |
Ian Thomasr | Crowthorne | s1038, E | r? |
Alex Thompsonr | Fleet & Farnborough | es52 | r1215, E |
FM Ian D Thompson | Not assigned | s2215, C | r2204, D |
Oliver Thornleyr | Sandhurst | s1780, D | r1645, * |
Steve Todd | Not assigned | s1533, * | r? |
James MG Toon | Godalming | s1800, | r? |
John Townsend | Bracknell | s1855, E | r? |
Pavel Trinca | Not assigned | s1675, * | r? |
John D Trubshaw | Not assigned | s1360, * | r? |
David Tuddenham | Godalming | s1773, * | r? |
Jason Turveyr | Bracknell | s1473, D | r? |
Michail Tzanidakis | Not assigned | s1800, | r? |
John E Uphamr | Camberley | s1645, E | r1668, * |
Alexander JP Vanlint | Basingstoke | s1818, * | r? |
Paul Vanlint | Basingstoke | s1758, * | r? |
Liam D Varnam | Sandhurst | s2217, B | r2223, * |
Bryan Vazr | Basingstoke | s1120, * | r1195, * |
Ricardo Velasco | Not assigned | s1765, D | r? |
Katerina Vidouris | Guildford | s978, * | r1090, * |
Vedh Vinayakr | Crowthorne | s1593, * | r1615, * |
Adrian DP Waldockr | Guildford | s1675, A | r1675, * |
IM Gavin Wall | Not assigned | s2284, B | r2373, * |
IM John Paul Wallace | Not assigned | s2440, * | r2335, * |
Martin J Wallmanr | Camberley | s1795, C | r1765, * |
Tiffany Wangunyur | Crowthorne | s? | r715, * |
Gareth W Wardr | Bracknell | s1420, C | r1383, E |
Matthew J Wardr | Camberley | s1878, * | r1885, * |
Philip Warer | Basingstoke | s1488, D | r? |
Oliver Warnockr | Farnham | s873, F | r1255, * |
Alex M Warrenr | Farnham | s2050, D | r2043, D |
Archie Warrenr | Guildford | s1338, C | r1450, B |
Nick Warren | Not assigned | s1773, C | r1773, E |
Orla Warrenr | Guildford | s1203, C | r1240, A |
Dylan Wastneyr | Sandhurst | s1480, D | r1469, A |
John H Wattsdeceased | Not assigned | s1428, * | r? |
FM Richard M Webbr | Crowthorne | s2275, C | r2215, D |
Stephen C Welch | Woking | s1531, C | r1488, D |
GM Peter K Wells | Not assigned | s2441, A | r2493, * |
Jonathan Weltonr | Crowthorne | s1690, D | r1638, F |
Alex Whelan | Bracknell | s1548, * | r? |
Nigel Whiter | Guildford | s2095, C | r1945, E |
David G Wieder | Bracknell | s1218, * | r? |
Mark Wieder | Bracknell | s1735, * | r? |
Greg Willett | Not assigned | s1758, * | r1698, * |
Anthony D (Tony) Williams | Camberley | s1833, F | r? |
Peter A Williams | Not assigned | s2185, * | r2335, * |
Peter D Williams | Not assigned | s? | r1728, * |
GM Simon K Williamsr | Sandhurst | s2500, C | r2515, * |
Tim Williamson | Godalming | s1225, * | r? |
Alan S Willisr | Basingstoke | s1613, E | r1345, * |
Andrew c Wilsonr | Sandhurst | s1563, C | r1548, D |
David J Wilson | Not assigned | s1683, * | r? |
Ewan Wilson | Not assigned | s2005, * | r? |
Robert Winsorr | Bracknell | s1150, E | r1435, * |
Gabriel Wolfr | Reading | s1945, B | r? |
Ryan Wong | Crowthorne | s1825, * | r? |
Robert Woodingr | Camberley | s1585, C | r1563, * |
Adam C Woodruffr | Reading | s1893, C | r? |
Derek Wootleyr | Godalming | s1075, * | r1353, * |
Ken Wylddeceased | Basingstoke | s1510, * | r? |
Joshua Yates | Not assigned | s1143, * | r745, * |
Albert Yiamakis | Not assigned | s1990, * | r? |
Craig Youngr | Guildford | s2065, D | r2065, * |
Jonathan G Youngr | Sandhurst | s1581, B | r1705, E |
Daniel Yur | Basingstoke | s1698, * | r1750, * |
WFM Maria S Yurenok | Not assigned | s1900, * | r? |
Anthony Yinian Zhang | Not assigned | s2230, * | r? |
Harvey Yinian Zhang | Not assigned | s2170, F | r? |
Roy Yinian Zhang | Crowthorne | s2215, * | r? |
Richard Zhu | Crowthorne | s2125, * | r2065, * |
|
|